Zabiegi laserowe

Jesteśmy profesjonalnym centrum kosmetycznym i wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów stosujemy najnowocześniejsze zabiegi laserowe. Jest to innowacyjna i bardzo skuteczna metoda na usuwanie takich niedoskonałości i problemów skórnych, jak:

Zabiegi laserowe pozwalają poradzić sobie z różnego rodzaju zmianami pigmentacyjnymi i naczyniowymi, a do tego dają efekt fotoodmłodzenia skóry – korzystają z nich obecnie osoby w różnym wieku, zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Aby spełnić oczekiwania osób chcących wyeliminować problemy skórne, stosujemy zaawansowany technologicznie sprzęt kosmetyczny, który wykorzystuje wiązkę lasera do usuwania niedoskonałości skóry. Urządzenie wykorzystuje zjawisko absorpcji fal przez hemoglobinę oraz melaninę. Odpowiednio dobrana wiązka światła wnika w głębokie warstwy skóry i niszczy ogniska, wywołujące problemy skórne. Zabiegi laserowe powinny być poprzedzone konsultacją z lekarzem lub kosmetyczką.

Zabiegi są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym, po czym miejsce zabiegowe wypełniane jest klejem tkankowym bez użycia szwów chirurgicznych. W ten sposób po kilku tygodniach od zabiegu nie widać praktycznie żądnych śladów blizn pooperacyjnych. Przeprowadzamy laserowe usuwanie brodawek, blizn potrądzikowych, pękających naczynek krwionośnych, naczyniaków, kurzajek, znamion, przebarwień skóry.

Przeciwwskazania do zabiegów usuwania laserowego:

Pielęgnacja po zabiegu:

Dlaczego zabiegi laserowe?