Oferta

Usuwanie naczyniaków i blizn potrądzikowych

Zabiegi wykonywane laserem naczyniowym

Do niedawna za najskuteczniejsze sposoby walki z naczyniakami i bliznami potrądzikowymi uważano metody chirurgiczne i farmakologiczne, jednak rozwój technologiczny, również w dziedzinie medycyny i kosmetyki, pozwolił znaleźć szybsze i bardziej efektywne rozwiązanie. Mowa o zabiegach laserowych wykonywanych za pomocą lasera naczyniowego.

Zabiegi tego typu wykonujemy przy wykorzystaniu urządzenia nowej generacji, dzięki którym możliwe jest usuwanie:

  • blizn potrądzikowych,
  • naczyniaków,
  • żylaków,
  • blizn,
  • brodawek i nie tylko.

Dzięki największej precyzji oraz szybkości działania, możliwe jest skuteczne poradzenie sobie nawet z najbardziej palącym problemem.

Skuteczna walka z problemami skórnymi

Zabiegi wykonywane za pomocą lasera naczyniowego umożliwiają całkowite usuwanie blizn potrądzikowych czy naczyniaków z określonego miejsca na ciele. Jak szybko można pozbyć się problemu? Zwykle po kilku sesjach nie ma śladu po zmianach, jednak w niektórych przypadkach bardzo wyraźne efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Procedura przygotowywanie się do usuwania blizn potrądzikowych i naczyniaków nie jest skomplikowana – konieczne jest tylko dokładne wydepilowanie miejsca, które ma być poddane działaniu lasera naczyniowego. Na kilka tygodni przed należy również unikać nadmiaru słońca oraz opalenizny, a w dniu zabiegu nie można pić alkoholu.

Ze względu na zastosowanie znieczulenia miejscowego zabieg jest bezbolesny, a po jego zakończeniu możliwe jest jedynie zaczerwienienie skóry, które szybko znika – już po kilku dniach. Podobnie jak przed zabiegiem, również po jego przeprowadzeniu nie należy korzystać z kąpieli słonecznych, a przed działaniem promieniowania słonecznego należy chronić szczególnie to miejsce, które poddane zostało działaniu lasera.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych specjalistów. Zapewniamy pełną opiekę, komfort i bezpieczeństwo, a także kompleksowe doradztwo. Korzystamy tylko z nowoczesnych, sprawdzonych technologii!